Beykapı Kebap - SEPETİM SEPETİM (0)
SİPARİŞLERİM
ADRESLERİM
SepetimSEPETİM Çarpı
SEPETİNİZ BOŞ
Beykapı Kebap Yukarı
ÜYE OL

HAKKIMIZDA

Asırlar boyunca damak zevkinin en güzel örneklerinin oluştuğu zengin bir mutfak…

Beykapı Kebap; zenginliklerin paylaşıldıkça çoğaldığına ve değer kazandığına olan inancıyla Urfa’nın zengin mutfağını sizlerle buluşturdu.

Beykapı Kebap’ın serüveni halihazırda da faaliyette olduğumuz Bursa’nın Dikkaldırım Caddesi’nde, 1995 yılında küçük bir esnaf lokantası olarak başlar.

Temelini Anadolu’nun Ahilik Kültürü’nden alan, ahlaklı ve iyi insan olma meziyetlerini esas edinmiş Ustalarımızın öğretileri ile, yine insanı merkeze alan bir anlayışı benimsemiş olarak dünden bugüne hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız her malzemeyi, yerinden yöresinden tedarik ederek, ustalığımızla işleyip, en iyi şekilde sizlere ulaştırmak, servis etmek gayesindeyiz. Kuruluşumuzdan bu yana, sloganımız haline gelmiş olan ‘Açık Mutfak, Temiz Mutfak’ sözümüz, mutfağımızın temizliği, tertibi ve düzeninin her zaman siz değerli müşterilerimizin denetimine açık olduğunun ifadesidir. Güveniniz her zaman en büyük kazancımız olmuştur. Lezzetin sınır tanımadığı, seçkin ustalarımızın elinde şekil bularak masanıza sunulan, mutfağımızın birbirinden doyumsuz kebaplarını ve diğer tüm ürünlerini beğeninize sunar, Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız...

BİZİ TAKİP EDİN

Beykapı Kebap Facebook Beykapı Kebap Twitter Beykapı Kebap İnstagram Beykapı Kebap Foursquare